Hizmet & Servisler

Firmamız araç kiralama hizmetlerine ek hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetler; Şöförlü Kiralama, havalimanı transferi, yabancı dil bilen şöför, düğünlere özel araçlar, özel güvenlik, otobüs kiralama, midibüs kiralama, kişiye özel tur rotası, navigasyon ve bebek koltuğu.

Şöförlü Araç Kiralama

Dünyanın farklı noktalarından Trabzon'a ulaşan ya da Trabzon'un herhangi bir noktasından havalimanına rahatlıkla ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Şöförlü araç hizmeti isteyen kişi öncelikle rezervasyon yaptırıp, hizmet almak istediği yolcu sayısını tarafımıza bildirir. Bu bilgileri aldıktan sonra Hanedan Oto Kiralama, hizmet sırasında hiçbir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Hanedan Oto Kiralama, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisine bilgilendirir.

Şöförlü araç kiralama fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere noktalara ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. İsteğe göre VIP araçlar tahsis edilebilir. Şöförlü araç kiralama ücretleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Filo Kiralama

Hanedan Oto Kiralama, şahıs ve firmalara aylık ve yıllık bazda filo kiralama hizmeti vermektedir. Seçilen araca ve kiralama dönemine göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Uzun süreli kiralamalarda günlük 50 TL'den başlayan fiyatlarla filo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve fiyatlandırma için lütfen iletişime geçiniz.

Havalimanı Transferi

Hanedan Oto Kiralama, dünyanın farklı noktalarından Trabzon'a ulaşan ya da havalimanına ulaşmak isteyen müşterilerine transfer hizmeti sunmaktadır. Firmamız, son model Araçlar ve profesyonel şöförler ile müşterileri için en uygun fiyatlarla Trabzon Havalimanı Transferi sunmaktadır. Kişi sayısına göre özel araçlar kullanarak rahat bir transfer hizmetini garanti eder.

Transfer hizmeti isteyen kişi öncelikle uçağın iniş ya da kalkış saatini tarafımıza bildirir. Ayrıca transfer edilmesi istenen yolcu sayısını da bildirmek zorundadır. Bu bilgileri aldıktan sonra Hanedan Oto Kiralama, transfer sırasında hiç bir problem çıkmaması için saatleri düzenler ve yolcu sayısına göre en optimum aracı belirler. Bu işlemlerden sonra Hanedan Oto Kiralama, müşterisini arayarak saat ve lokasyon hakkında müşterisini bilgilendirir. Yolcuya sadece huzurlu bir yolculuk kalır.

Havalimanı transfer fiyatlandırması, misafirlerimizin alınıp, teslim edileceklere nokta ve yolcu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Transfer ücreti nakit ya da mobil pos cihazı ile kredi kartıyla alınabilir. Trabzon havalimanı transfer ücretleri için lütfen iletişime geçiniz.

  • Sınırsız Kilometre Avantajı
  • Full Kaskolu Araçlar
  • Rakipsiz Ekonomik Fiyatlar
  • Ücretsiz Araç Teslimatı
HAVALİMANI
TRANSFERİ
BEBEK
KOLTUĞU
GELİŞMİŞ
NAVİGASYON
24 SAAT
HİZMET
FULL
KASKO
7/24 YOL
YARDIMI